GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

PROJE YAZMA EĞİTİMLERİMİZ BAŞLADI

PROJE YAZMA EĞİTİMLERİMİZ BAŞLADI

İlimizin hibe desteklerinden azami fayda sağlaması ve ulusal ve uluslararası fonlara başvuru kapasitesinin artırılması, proje hazırlama ve başvuru süreçlerinde öğretmenlerimizin proje yazma becerilerinin geliştirilmesi amacıyla Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından il genelinde eğitim faaliyetleri düzenlenmektedir.

 

Mahalli Hizmetiçi Eğitim kapsamında düzenlenen Proje Hazırlama Yöntem ve Uygulamaları Kursları, 2020 yılı Aralık ayı sonuna kadar tüm ilçelerimizde gerçekleştirilecektir.

 

Bu amaçla Müdürlüğümüz AR-GE Birimi tarafından organize edilen Proje Hazırlama Yöntem ve Uygulamaları Kursları'nın ilki, 26-28 Ekim 2020 tarihlerinde Şebinkarahisar ilçesinde gerçekleştirilmiş olup, 2-4 Kasım 2020 tarihleri arasında Alucra ilçesiyle devam etmiştir.

 

İL MEM AR-GE Birimi üyeleri Çetin Karahan ve Mustafa Kırhasanoğlu'nun eğitim görevlisi olarak yer aldığı kurslar, gönüllü ve ilgili öğretmenlerimizin katılımıyla gerçekleştirildi.

 

Kurslarda Proje Hazırlama Yöntemleri hakkında katılımcılara bilgiler verilip uygulamalar gerçekleştirilirken kursiyerler, kendi tasarladıkları projeleri eğitmenlerle birlikte yazarak sunumlarını yaptı ve çeşitli uygulama çalışmaları yürüttü. 

12-11-202012-11-202012-11-2020

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.