GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu 2021-2022 eğitim öğretim yılının başlaması münasebetiyle gerçekleştirdiği okul ziyaretlerine Kayadibi İlkokulu/Ortaokulu ile devam etti.

10 Eylül 2021 Cuma günü, salgın tedbirleri ve ders saati olması nedeniyle sınırlı bir kapsamda gerçekleşen ziyarette Okul Müdürü Muzaffer Aydın tarafından Müdürümüz Tosunoğlu'na, okulun fiziki mekânlarıyla eğitim ortamlarında yapılan düzenlemeler ve salgınla mücadele kapsamında alınan tedbirler başta olmak üzere eğitim çalışmalarına dair bilgiler sunuldu.

Müdürümüz Tosunoğlu daha sonra, okul bahçesinde Beden Eğitimi dersi gören öğrencilerimizin faaliyetlerini gözlemledi ve onlarla bir araya gelerek bir süre sohbet etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu ziyaret sonrası yaptığı değerlendirmede; 6 Eylül itibariyle başlayan yüz yüze eğitimde, maske, mesafe ve temizlik kurallarına azami derecede dikkat edilmesini bir kez daha vurguladı. Okul müdürlerimizin, tüm öğretmenlerimizle birlikte ekip ruhu içerisinde hareket ederek okul, ilçe ve il başarısının yükselmesi için gereken gayreti göstereceklerine inandığını belirterek, Kayadibi İlkokulu/Ortaokulu nezdinde tüm eğitim camiasına çalışmalarında başarılar diledi.

10-09-202110-09-202110-09-2021

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.