GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TARİHİ TİREBOLU LİSESİ EĞİTİME HAZIRLANIYOR

TARİHİ TİREBOLU LİSESİ EĞİTİME HAZIRLANIYOR

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu bakım onarım çalışmaları devam eden Tarihi Tirebolu Lisesi binasında incelemelerde bulundu.

Ziyarette Tirebolu Kaymakamı Dr. Muhammed Lütfi Kotan, Tirebolu İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Yılmaz, İl MEM Şube Müdürü Önder Kılıç ile Tirebolu İlçe Milli Eğitim şube müdürleri de yer aldı.

Okulda yapılan tamirat ve tadilat faaliyetlerini inceleyen Müdürümüz Tosunoğlu, çalışmalarda gelinen durum hakkında yetkililerden bilgiler alırken yerinde gözlemlerde bulundu.

Ziyarette okulun onarımına katkı sağlayan hayırsever işadamlarımıza teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu; Tamamlanma aşamasına gelen Tarihi okul binasının yeni öğretim yılı ile birlikte Tirebolu Anadolu Lisesi olarak hizmet vereceğini ifade etti. Bu vesileyle 2022-2023 eğitim öğretim yılının tüm öğrencilere, öğretmenlere ve velilere hayırlı olmasını dileyerek "Bakanlığımızın liderliğinde anaokulundan başlayarak her kademede eğitimli bireyler yetiştirirken tüm çalışmalarımızı, güçlü Türkiye noktasında üretken ve donanımlı nesillerin yetişmesi amacıyla yapıyoruz. Okullarımız öğrencilerimizle güzel. Çok sevdiğimiz öğrencilerimizin okulları şenlendireceği günü sabırsızlıkla bekliyoruz." dedi.

07-09-202207-09-202207-09-202207-09-2022

 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.