GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRETMENLERİMİZ KÖLN'DE İŞBAŞI GÖZLEM FAALİYETİNDE BULUNDULAR

ÖĞRETMENLERİMİZ KÖLN'DE İŞBAŞI GÖZLEM FAALİYETİNDE BULUNDULAR

Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından yürütülmekte olan ERASMUS+ Okul Eğitimi Akreditasyonu 2023-TR01-KA121-SCH-000163142 numaralı proje faaliyetleri kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda Almanya'nın Köln şehrinde "Öncelikli sürdürülebilir kalkınma konularını öğretim ve öğrenime entegre ederek sürdürülebilir bir geleceği şekillendirmek için gerekli bilgi, beceri tutum ve değerleri kazanmak" amacına yönelik bir işbaşı gözlem faaliyeti gerçekleştirildi.  3-9 Mart tarihleri arasında gerçekleşen faaliyete ilimizde farklı ilçe ve kurumlarda görev yapmakta olan 10 öğretmenimiz katıldı.

İşbaşı Gözlem faaliyetimiz Köln'de bulunan Berufskolleg Südstadt okulunda gerçekleşmiştir.

Giresun İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu;  Erasmus+ Akreditasyon projeleri ile yurt dışında eğitimde yeni yaklaşımlar ve özgün uygulamalar alanlarında alınacak eğitimler ve işbaşı gözlem faaliyetleri ile idarecilerimizin, öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin ve kursiyerlerimizin daha donanımlı hale geleceklerine inanıyorum. Öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin çok yönlü gelişmelerine ve yabancı dil motivasyonlarının artırılmasına da katkı sağlayacağını düşünüyorum dedi. Ayrıca Müdürümüz Tosunoğlu,  Akreditasyon projelerinin hazırlanması ve yürütülmesinde emeği geçen AR-GE Birimi üyeleri ile katılımcılara teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.

12-03-202412-03-2024

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.