GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELLERİMİZLE BAYRAMLAŞTIK
![İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ PERSONELLERİMİZLE BAYRAMLAŞTIK](/meb_iys_dosyalar/2024_06/24160609_whatsappimage20240624at14.22.3310.jpg)
Kurban Bayramı münasebetiyle İl Mili Eğitim Müdürlüğümüzde bayramlaşma gerçekleştirildi. Müdürlük makamında gerçekleşen bayramlaşmada İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, beraberinde yöneticilerimizle birlikte Müdürlüğümüzde görev yapan personellerimizi ayrı ayrı kabul ederek bayramlarını tebrik etti.
Müdürümüz Tosunoğlu bu vesileyle ilimiz eğitim camiasının ve ailelerinin Kurban Bayramını da tebrik ederken, hayır ve güzellikler getirmesi temennisinde bulundu.