GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul TOSUNOĞLU'nun Başarı Dilekleri

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul TOSUNOĞLU'nun Başarı Dilekleri

LGS Sınavına Katılacak Sevgili Öğrencilerimiz;

 

2020-2021 eğitim öğretim sürecinin sonuna yaklaşırken sizlerin ve ailelerinizin umutla hazırlandığı 2021-LGS sınavı, ilimiz ve Türkiye genelinde 6 Haziran 2021 Pazar günü saat 09:30'da başlayacaktır.

 

Bu sebeple öğrencilerimizin, en geç saat 09:00'da sınava girecekleri binada hazır olması gerekmektedir. Herhangi bir mağduriyet yaşamamanız için bu hususu özellikle vurgulamak istiyorum.

 

Okulla tanıştığınız ilk günden, bugüne kadar ilköğretim hayatınız boyunca okuyan, sorgulayan, keşfeden, yenilikçi düşünme becerileri geliştiren bireyler olarak başarıdan başarıya koştunuz.  

 

Geçen 1,5 yılda ülkemizi ve tüm dünyayı etkileyen salgın süresince, yüz yüze eğitim yanında uzaktan eğitim ile de tanışarak, klasik öğrenme metodlarından farklı uygulamaları erken dönemde tecrübe ettiniz.

 

Buna rağmen, günümüz teknoloji çağının gerisinde kalmayarak bilimde, sporda, kültürel ve sosyal aktivitelerde önemli kazanımlar elde ettiniz. Şimdi de bunları daha ileriye taşıyacak olan ortaöğretim hayatınıza adım atmak üzeresiniz.

 

Bizler; sınav öncesinde ve sınavda sizlere en iyi ortamı sunmak için gereken tüm tedbirlerimizi aldık.

 

Sınav günü kaygınızı en aza indirerek iç motivasyonunuzu yüksek tutun. Bilin ki emek ve gayretiniz karşılıksız kalmayacak, hedeflediğiniz liselere yerleşerek hayalini kurduğunuz mesleklere bir adım daha yaklaşmış olacaksınız.

 

Bu açıdan geçmiş yıllarda il olarak elde ettiğimiz başarıları, bu yıl sınava girecek olan sizlerin daha yukarılara taşıyacağına inancımız tamdır...

 

Eğitim öğretim hayatınızın her aşamasında sizlerden desteğini ve emeğini bir an olsun esirgemeyen ailelerinize ve kıymetli öğretmenlerimize de teşekkür ediyor, sınava girecek olan tüm öğrencilerimize zihin açıklığı ve başarılar diliyorum.

  

                                                                                                                                                                                 Ertuğrul TOSUNOĞLU

                                                                                                                                                                                 İl Milli Eğitim Müdürü

 

                                                                                                                            

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.