GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İMAM HATİP LİSELERİ MESLEK DERSLERİ KAZANIM DEĞERLENDİRME UYGULAMASI YAPILDI

İMAM HATİP LİSELERİ MESLEK DERSLERİ KAZANIM DEĞERLENDİRME UYGULAMASI YAPILDI

Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce imam hatip liselerinde derslerdeki kazanımların, öğrenciler tarafından edinilme düzeylerini tespit etmek, izlemek ve değerlendirmek amacıyla hazırlanan Meslek Dersleri Kazanım Değerlendirme Uygulaması 30 Mart 2022 Çarşamba günü yapıldı.

 

Bakanlığımızca ülke genelindeki tüm anadolu imam hatip liselerinde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen uygulamada, öğrencilerin Temel İslâm Bilimleri ile Meslek derslerindeki kazanımlarının tespiti ve değerlendirilmesi amaçlanmaktadır.

İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu, Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün imam hatip liseleri kazanım değerlendirme uygulamasının, ilimiz genelinde başarıyla ve sorunsuz olarak yapıldığını dile getirdi. Uygulamanın, öğrencilerin kazanımlarının görülmesi ve olası eksiklerin giderilmesi için rehber olacağına vurgu yaptı. Öğrencilerimizin, hazırlanan salonlarda sorunsuz bir şekilde uygulamaya katıldığını belirten Müdürümüz Tosunoğlu, uygulamanın hazırlığında ve gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

31-03-202231-03-202231-03-202231-03-2022

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.