GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İmam Hatip Okulları Başarılı Örnekler Sergisi'ne Katılan Okullarımıza Teşekkür Belgeleri Takdim Edildi

İmam Hatip Okulları Başarılı Örnekler Sergisi'ne Katılan Okullarımıza Teşekkür Belgeleri Takdim Edildi

Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen "İmam Hatip Okulları Başarılı Örnekler Sergisi"nde Bakanlığımızca yapılan değerlendirme sonucu, Giresun Nurettin Canikli Anadolu İmam Hatip Lisesi "ŞUUR İÇİN ŞİİR EZBERLE" isimli projesiyle, Ulusal olarak 100 okul arasına girerek sergilenmeye layık görülmüştü. Ayrıca, Bulancak Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin "Gençler Camide Buluşuyor Değerlerini Öğreniyor" ve Espiye Şehit Murat Şahin Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin Evlilik Sigortam" isimli projeleri ile sergiye başvuruda bulunarak ön değerlendirme sürecinde yer almışlardı.

Bu kapsamda; "İmam Hatip Okulları Başarılı Örnekler Sergisi"nde sergilenmeye layık görülen projemize Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce verilen Teşekkür Belgesi ile serginin değerlendirme sürecinde yer alan projelerimize Teşekkür Belgeleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu tarafından takdim edildi.

Müdürlük Makamında gerçekleşen belge takdiminde, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Recep Celep, Giresun Nurettin Canikli Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Oğuz Yayla,  Bulancak Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Abdullah Aksoy ve Espiye Şehit Murat Şahin Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Dudu Gönder hazır bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, okullarımızın başarılarından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başarılı Örnekler Sergisi ile İmam Hatip okullarındaki öğrencilerin bilimsel, sosyal, kültürel ve sportif etkinliklere yönelik çalışmalar yapmaları, yine bu okullarımızda görev yapan öğretmenlerin mesleki gelişimlerine yönelik faaliyetler yapılması, okulların fiziksel altyapılarının iyileştirilmesi ve mevcut fiziksel imkânların daha etkin kullanılması için başarılı örneklerin ve model uygulamaların teşvik edilmesi, tanıtılması ve yaygınlaştırılmasının amaçlandığını dile getirdi.

Müdürümüz Tosunoğlu, projelerin hazırlık ve başvuru aşamasındaki emek ve katkılarından dolayı İmam Hatip Liselerimizin yönetici, öğretmen ve öğrencilerini tebrik ederken, okullarımızın bu tür çalışmalarını artırmaları temennisiyle başarılarının devamını diledi.

27-07-202127-07-202127-07-2021

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.