GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KALİTELİ EĞİTİM ADINA İŞBİRLİĞİ DEVAM EDİYOR

KALİTELİ EĞİTİM ADINA İŞBİRLİĞİ DEVAM EDİYOR

Bölgemizin eğitim kalitesini artırmak ve YKS'ye hazırlanan öğrencilerimizin motivasyonlarını yükselterek sınav tecrübesi kazanmalarını sağlamak amacıyla; Doğu Karadeniz Bölgesi İllerinde eş zamanlı olarak "Üniversiteye Yolculuk" adlı proje yürütülmektedir.

Söz konusu projenin "YKS Son Prova" adlı etkinliğini gerçekleştirmek üzere yapılacak deneme sınavı ve değerlendirme alanlarında işbirliği ve ortak çalışma protokolü Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile yerel ortağımız Giresun Belediyesi arasında imzalandı.

İmza töreninde bir değerlendirme yapan Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu; Belediye olarak eğitim öğretime destek vermekten mutluluk duyduklarını dile getirerek protokolün hayırlı olması dileğinde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu da, Protokole imza koyan Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu'na ilimiz eğitimine verdikleri destekler dolayısıyla teşekkür ederek bundan sonra da işbirliğine devam edilmesi dileğinde bulundu.

15-04-202115-04-202115-04-202115-04-2021

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.