GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kütüphanesiz Okul Kalmasın Projesi Koordinatörlerinin İlimizi Ziyareti

Kütüphanesiz Okul Kalmasın Projesi Koordinatörlerinin İlimizi Ziyareti

Bakanlığımız tarafından yürütülen "Kütüphanesiz Okul Kalmasın" projesi ile çocuklarımızın okuma, öğrenme ve kütüphane kullanma alışkanlığını kazanarak bu alışkanlığı yaşamları boyunca geliştirmeleri ve sürdürmeleri için her okulumuzda kütüphane kurulması hedeflenmektedir.

Bu kapsamda ilimizi ziyaret eden Bakanlığımız Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Kültür Yayınları Koordinatörü Hikmet Azer ile Kütüphane ve Müzeler Koordinatörü Sedat Seçkin Bozkurt, İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu'nu makamında ziyaret etti.

Ziyarette, "Kütüphanesiz Okul Kalmasın" projesi kapsamında ilimizden yürütülen çalışmalar ve gelinen duruma ilişkin bilgiler paylaşıldı. Müdürümüzü Tosunoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek proje koordinatörlerimize teşekkür ederken, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Ziyaret sonrası Kültür Yayınları Koordinatörü Hikmet Azer ile Kütüphane ve Müzeler Koordinatörü Sedat Seçkin Bozkurt beraberlerinde İl Milli Eğitim Şube Müdürü Şakir Marancı ile birlikte yeni kurulacak kütüphanelerin donatım malzemelerinin üretildiği Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek çalışmaları yerinde gözlemledi. Daha sonra ise kütüphane yapılan okullarımızı ziyaret ederek, fiziki mekânlarda incelemelerde bulundu.

22-11-202122-11-202122-11-202122-11-202122-11-202122-11-2021

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.