GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LGS Hazırlıklarımız Motivasyon Eğitimleriyle Devam Ediyor...

LGS Hazırlıklarımız Motivasyon Eğitimleriyle Devam Ediyor...

Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Ölçme Değerlendirme Merkezi koordinatörlüğünde, Merkezi (LGS ve YKS) sınavlarına girecek öğrencilerimize yönelik çalışmalarımız yoğunlaşarak devam ediyor.

Bu kapsamda öğrencilerimizin sınav kaygısını azaltmak, motivasyonlarını yükseltmek adına düzenlenen eğitim seminerlerinin ikincisi, öğrencilerimizin yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.

Dijital platform üzerinden uzaktan erişim ile gerçekleştirilen seminerde öğrencilerimize, sınav kaygısı ile nasıl başa çıkabilecekleri ve motivasyonlarını nasıl yüksek tutabilecekleri konusunda bilgilendirmeler yapıldı. Öğrencilerimizin Rehber Öğretmen Samet Bozat eşliğinde sınav stresine karşı fiziksel egzersiz örnekleri gerçekleştirdikleri seminer, öğrencilerden gelen soruların cevaplandırılmasının ardından sona erdi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, İl Ölçme Değerlendirme Merkezinin faaliyetleri ile ilgili yaptığı değerlendirmede, Müdürlük olarak teknolojinin de yardımıyla sınava hazırlanan öğrencilerimize her açıdan rehberlik ederek destek olduğumuzu ve çalışmaların bu yönde devam edeceğini vurgulayarak, öğrencilerimize şimdiden başarılar diledi. 

05-06-2020

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.