GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MERKEZ İLÇE DÖGEP 2021 YILI MAYIS AYI FAALİYETİ YAPILDI

MERKEZ İLÇE DÖGEP 2021 YILI MAYIS AYI FAALİYETİ YAPILDI

Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün Kalite Takip Sistemi (KTS) çalışması kapsamındaki 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Giresun Merkez İlçe (DÖGEP) Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi (DKAB) Öğretmen Gelişim Programı çalışmalarına faaliyet planları doğrultusunda devam edilmektedir.

Bu kapsamda; 28 Mayıs 2021 Cuma günü saat 15.30'da, Giresun Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Nazım Kuruca tarafından Merkez ilçedeki Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerine yönelik "Eğitim, bilim tarih, medeniyet ve kültürel mirasımız hususunda farkındalık faaliyetleri (Giresun İlinin tarihi ve turistik yerlerinin tanıtımı" konulu konferans gerçekleştirildi.

Telekonferans üzerinden gerçekleştirilen DÖGEP faaliyeti, İl MEM Şube Müdürü Recep Celep ile ilimiz Merkez ilçedeki tüm okullarımızda görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi (DKAB) öğretmenlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

 

 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.