GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Merkez İlçe YÖGEP ve DÖGEP Aralık Ayı Faaliyetleri Yapıldı

Merkez İlçe YÖGEP ve DÖGEP Aralık Ayı Faaliyetleri Yapıldı

Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün Kalite Takip Sistemi (KTS) çalışmaları kapsamında; 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Giresun Merkez İlçe YÖGEP (Yönetici Gelişim Programı) ile DÖGEP (Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişim Programı) Aralık ayı faaliyetleri gerçekleştirildi.

Buna göre; YÖGEP Yönetici Gelişim Programı Aralık ayı faaliyeti, 30 Aralık 2020 Çarşamba günü saat 14.30'da Nurettin Canikli Anadolu İmam Hatip Lisesi Toplantı Salonunda düzenlendi. Toplantıda Giresun Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Öğretim Üyesi Doçent Dr. Ali Yılmaz tarafından, Merkez İlçedeki Din Öğretimi Genel Müdürlüğüne bağlı okullarımızın yöneticilerine, İmam Hatip Okullarının toplumsal algısı ve algı yönetimi, kurumsal imaj yönetimi ve okulların tanıtımı bağlamında gerçekleştirilecek çalışmalar, dijital okul portfolyosu oluşturma ve okul web sayfasının yönetimi konularında seminer verildi.

31-12-2020 

 

 

 

Merkez İlçe DÖGEP (Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi (DKAB) Öğretmen Gelişim Programı) Aralık ayı faaliyeti ise 30 Aralık 2020 Çarşamba günü saat 13.30'da gerçekleştirildi. Telekonferans üzerinden yapılan etkinlikte katılımcılara, Kur'an-ı Kerim öğretim, yöntem ve teknikleri, Kur' an öğretiminde verimlilik konularında bilgilendirme ve paylaşımlarda bulunuldu.

Dijital platformdan üzerinden telekonferans olarak düzenlenen YÖGEP faaliyeti, İl MEM Şube Müdürü Recep Celep ve Merkez ilçedeki Din Öğretimine Genel Müdürlüğüne bağlı okullarımızın yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

31-12-202031-12-2020

 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.