GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Süleyman Akgül'ün, Müdürümüz Tosunoğlu'nu Ziyareti

Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Süleyman Akgül'ün, Müdürümüz Tosunoğlu'nu Ziyareti

Bakanlığımızca Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü İşyeri Tabanlı Mesleki Eğitim Daire Başkanı Süleyman Akgül Bakanlığımızca uygulamaya konulan Mesleki Eğitimi Tanıtması ve Yaygınlaştırma Projesi (METYAP) tanıtım toplantısına katılmak üzere ilimizi ziyaret etti.

 

25 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleşen ziyarette Daire Başkanı Süleyman Akgül, Müdürlüğümüz makamını ziyaret ederek, Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu'ndan, ilimizde eğitim ve öğretim faaliyetleri kapsamında yürütülen çalışmalar konusunda bilgiler aldı ve Mesleki Eğitimi Tanıtması ve Yaygınlaştırma Projesi METYAP faaliyetleri başta olmak üzere il genelinde yaşanan sorunlara ilişkin Bakanlığımızdan beklentilere dair görüş alış verişinde bulundu.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Bakanlığımızın mesleki ve teknik eğitimdeki hedeflerine ulaşmak için il olarak yürüttüğümüz çalışmaların, sektörle iş birliği içerisinde artarak devam ettiğini dile getirdi.

25-05-2022

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.