GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milletvekilimiz Sabri Öztürk ile Yeni Dünya Vakfı Genel Başkanı Mahmut Göksu'nun Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu'nu Ziyareti

Milletvekilimiz Sabri Öztürk ile Yeni Dünya Vakfı Genel Başkanı Mahmut Göksu'nun Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu'nu Ziyareti

Giresun Milletvekilimiz Av. Sabri Öztürk ile Yeni Dünya Vakfı Genel Başkanı Mahmut Göksu ve Giresun Şube Başkanı Mustafa Kemal Kurt, İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu'nu makamında ziyaret etti.

 

Ziyarette Milletvekilimiz Sabri Öztürk ve Vakıf Genel Başkanı Mahmut Göksu, içinde bulunduğumuz 2021-2022 eğittim öğretim 2. Yarıyılının ilimiz ve ülkemiz için hayırlı ve başarılı geçmesi temennisinde bulunarak, Müdürümüz Tosunoğlu nezdinde tüm eğitim camiasına çalışmalarında başarılar diledi.

 

Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu da Milletvekilimiz Öztürk ile Genel Başkan Göksu'nun ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti belirterek, ilimizde yürütülen eğitim öğretim faaliyetlerine dair kısa bilgiler verdi. Sıcak bir sohbet havasında gerçekleşen ziyarette eğitim öğretim ve diğer güncel meselelere dair görüş alışverişinde bulunuldu.

15-04-2022

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.