GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, Keşap Fen Lisesini Ziyaret Etti

Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, Keşap Fen Lisesini Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu 2021-2022 eğitim öğretim yılının başlaması münasebetiyle 7 Eylül 2021 Salı günü Keşap Fen Lisesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Ziyarette Keşap İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Aykıt ile Keşap Fen Lisesi yöneticileri de hazır bulundu.

Salgın tedbirleri ve ders saati olması nedeniyle sınırlı bir kapsamda gerçekleşen ziyarette Okul Müdürü Selami Yılmaz tarafından Müdürümüz Tosunoğlu'na, okulun fiziki mekânlarıyla eğitim ortamlarında yapılan düzenlemeler ve Covid-19 tedbirleri başta olmak üzere eğitim öğretim faaliyetlerine dair bilgiler sunuldu.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu ziyaret sonrası yaptığı değerlendirmede; 6 Eylül itibariyle başlayan yüz yüze eğitimde, maske, mesafe ve temizlik kurallarına azami derecede dikkat edilmesini bir kez daha vurguladı. Bu sayede 2021-2022 eğitim öğretim yılında yüz yüze eğitimin kesintisiz olarak devam edebileceğini altını çizdi.

Branş ve rehber öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin okula uyum ve eksik kazanımlarının giderilmesi ve iyi bir eğitim öğretim görmeleri için daha fazla özveri göstermelerini istedi.

Okul müdürlerimizin de ekip ruhu içerisinde tüm öğretmenlerimizle birlikte, okul, ilçe ve il başarısının yükselmesi için gereken gayreti göstereceklerine inandığını belirterek, Keşap Fen Lisesi nezdinde tüm eğitim camiasına çalışmalarında başarılar diledi.

07-09-2021

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.