GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu Şehit Ailelerimizi, Gazilerimizi ve Ailelerini Ziyaret Etti

Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu Şehit Ailelerimizi, Gazilerimizi ve Ailelerini Ziyaret Etti

Kurban Bayramı Günü münasebetiyle yapılan ziyaretler kapsamında şehitlerimizin ailelerini, gazilerimizi ve ailelerini ziyaret ederek bayramlarını kutladık.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu ziyaretleri kapsamında şehitlerimiz Telat Yılmaz ve Ali Osman Kaya'nın ailelerine ziyarette bulundu.

Müdürümüz Tosunoğlu daha sonra, Vazife Malûlü Gazimiz Taner Çengel ile Kıbrıs Gazilerimiz Mehmet Salih Kuloğlu, Cafer Çaylakoğlu, Halil İbrahim Karataş'ı ve ailelerini ziyaret etti.

Bu yıl Kurban Bayramının, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü ile Kıbrıs Barış Harekatı'nın yıldönümleriyle iç içe yaşanması, ziyaretlerin mânâ ve önemini daha da artırdı. Bayram ziyaretleri, kıymetli şehit ailelerimizin, gazilerimizin ve ailelerinin sağlıklarını korumak amacıyla salgın tedbirlerine uyularak maske, mesafe ve hijyen kuralları çerçevesinde, hane içerisine girilmeden gerçekleşti.

Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu ziyaretlerinde, aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve şükranla yâd etti. Şehit ailelerimize tekrar baş sağlığında bulunurken hal ve hatırlarını sorarak bir süre sohbet etti. Kurban Bayramlarının kutlarken, milletimiz ve tüm İslâm Âlemi için hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Ziyaretlerinde kıymetli gazilerimize ve ailelerine tekrar geçmiş olsun dileklerini iletirken, onların da hal ve hatırlarını sorarak sohbet etti ve bayramlarını kutladı.

Müdürümüz Tosunoğlu ziyaretlerinde; Geçmişten bugüne tarihin her döneminde, din, vatan, bayrak, millet uğruna vatanı için canını ortaya koymuş aziz şehit ve gazilerimize minnet ve şükranlarımızın bir nişanesi olarak, Devlet ve Millet olarak aziz hatıralarına ve emanetlerine sahip çıktığımızın ve her zaman yanlarında olduğumuzun altını çizdi. 15 Temmuz ile Kıbrıs Barış Harekâtı gibi yakın tarihimizin iki önemli dönüm noktasının yıldönümleriyle kesişen Kurban Bayramında şehit ailelerimiz ve gazilerimizle bir araya gelmekten ve bayramlarını kutlamaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

27-07-202127-07-202127-07-2021

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.