GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, Yüz Yüze Eğitime Başlayan Öğrencilerimizi Ziyaret Etti

Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, Yüz Yüze Eğitime Başlayan Öğrencilerimizi Ziyaret Etti

Pandemi nedeniyle kademeli bir geçişin yaşandığı 2020-2021 eğitim öğretim yılında ikinci aşama olarak 12 Ekim 2020 tarihinden itibaren ilkokullarda tüm sınıflar, ortaokullarda 8. Sınıf ve liselerde hazırlık sınıfı ve 12. Sınıflar da yüz yüze eğitime hafta iki gün olarak başlandı. Koronavirüs tedbirlerinin titizlikle alındığı maske, mesafe ve hijyen kurallarına azami ölçüde riayet edildiği bu dönemde öğrencilerimiz öğretmenleriyle yüz yüze eğitimde bir araya geldi.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu bu vesileyle Şehit İsa Yüksel İlkokulunu ziyaret ederek, yüz yüze eğitim faaliyetlerini inceledi. Ziyarette Müdürümüz Tosunoğlu'na Okul Müdürü Harun Karabörk tarafından, okulun fiziki mekanları ve eğitim öğretim ortamlarında yapılan düzenlemeler, sınıf planlamaları ve yüz yüze eğitimin ilk günlerindeki izlenimlere dair bilgiler sunuldu.

 

Sayın Müdürümüz ziyarette sınıfları da gezerek öğretmen ve öğrencilerimizin ders ortamlarını gözlemledi. Minik öğrencilerimizle kısa sohbetlerde bulunan Müdürümüz Tosunoğlu, yüz yüze eğitimin başlamasıyla okulların ve sınıfların tekrar canlandığını, el birliğiyle salgının üstesinden gelerek, en kısa zamanda tüm kademelerde yüz yüze eğitime geçilmesi temennisini dile getirdi.

 

Ziyarette küçük öğrencilerimizin maske, mesafe ve hijyen kuralları hakkındaki bilgili halleri de mutluluk verdi.

 

13-10-202013-10-202013-10-2020

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.