GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini Ziyaret Etti

Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

27 Eylül Pazartesi günü gerçekleşen ziyarette Okul Müdürü Şemsi Kavak tarafından Müdürümüz Tosunoğlu'na, okulun fiziki mekânlarıyla eğitim ortamlarında yapılan düzenlemeler ve eğitim faaliyetlerinde gelinen durum başta olmak üzere yürütülen çalışmalar konusunda bilgiler sunuldu.

Okulun fiziki mekânlarını gezen Müdürümüz Tosunoğlu, okul bünyesinde oluşturularak öğretmen ve öğrencilerin kullanımına sunulan fitness salonunu da gezdi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu ziyaret sonrası yaptığı değerlendirmede; Okullarımızda maske, mesafe ve temizlik kurallarına azami derecede dikkat edilmesini bir kez daha vurguladı. Branş ve rehber öğretmenlerin, öğrencilerimizin eksik kazanımlarının giderilmesi ve iyi bir eğitim öğretim görmeleri için daha fazla özveri göstermelerini istedi. Okul müdürlerimizin de ekip ruhu içerisinde tüm öğretmenlerimizle birlikte, okul, ilçe ve il başarısının yükselmesi için gereken gayreti göstereceklerine inandığını belirterek çalışmalarında başarılar diledi.

27-12-202127-12-202127-12-202127-12-2021

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.