GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ TOSUNOĞLU, ABACIBÜKÜ İLKOKULUNDA ÖĞRETMENLERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

MÜDÜRÜMÜZ TOSUNOĞLU, ABACIBÜKÜ İLKOKULUNDA ÖĞRETMENLERİMİZLE BİR ARAYA GELDİ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu eğitim öğretim faaliyetlerini yerinde görmek amacıyla gerçekleştirdiği okul ziyaretlerine Abacıbükü İlkokulu ile devam etti. 18 Şubat 2022 Cuma günü gerçekleşen ziyarette Okul Müdürü Yusuf Durhan tarafından Müdürümüz Tosunoğlu'na, okulun fiziki imkanları ve eğitim ortamlarında yapılan düzenlemeler başta olmak üzere yürütülen faaliyetler konusunda bilgi verildi.

 

Daha sonra Müdürümüz Tosunoğlu öğretmenler odasını ziyaret ederek, öğretmenlerimizle bir araya geldi. Sohbet havasında gerçekleşen ziyarette Müdürümüz Tosunoğlu öğretmenlere hitaben; Bakanlığımızın tüm kademelerde olduğu gibi ilkokullar için de yardımcı kaynaklar hazırladığını ve http://yardimcikaynaklar.meb.gov.tr internet sitesi ile EBA üzerinde yayımladığını belirtirken öğretmenlerimizden, ders içi uygulamalarda söz konusu kaynakları etkin olarak kullanmalarını istedi.

Müdürümüz Tosunoğlu ilkokul öğretmenlerimize; Henüz eğitim hayatlarının başında olan öğrencilerimizin eğitim öğretim sürecinde karşılaşacakları sorunların tespit ve çözümünde, öğretmen-öğrenci-veli işbirliğinin çok önemli olduğunu vurguladı. Bu sayede, gerek salgın döneminden kaynaklanan eksikliklerin gerekse öğrenme güçlüğü vb. sıkıntıların hızla giderilerek çocuklarımıza daha kaliteli eğitim hizmeti sunacağımızı ifade etti.

Müdürümüz sohbetin devamında öğretmenlerimizi de dinleyerek karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri konusunda görüş alış verişinde bulundu.

Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, öğretmenlerimizin; İlimizdeki eğitim öğretim kalitesi ve başarısının yükseltilmesi için şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da gereken azim ve özveriyi göstereceklerine inandığını dile getirirken, Abacıbükü İlkokulu nezdinde tüm yönetici ve öğretmenlerimize çalışmalarında başarılar diledi.

19-02-202219-02-2022

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.