GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Tosunoğlu, Batlama Vadisindeki Okullarımızda İncelemelerde Bulundu

Müdürümüz Tosunoğlu, Batlama Vadisindeki Okullarımızda İncelemelerde Bulundu

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, 16 Eylül 2021 Perşembe günü (Dün) öğleden sonra, Merkez İlçeye bağlı Çaldağ Köyünde bulunan Çaldağ Şehit Üsteğmen Adnan Bahat İlkokulu/Ortaokulu'nun yanından geçen derenin su seviyesinin yağış nedeniyle yükselmesi sonucu oluşan hasarı yerinde görmek ve incelemelerde bulunmak üzere okulumuzu ziyaret etti.

Sayın Müdürümüzün incelemelerinde İş Sağlığı ve Güvenliği İl Koordinatörü İsa Türkyılmaz ile okul yöneticileri de hazır bulundu.

Müdürümüz Tosunoğlu, okul bahçesinde temizlik ve okula ulaşımı sağlayan köprüde oluşan hasara dair teknik inceleme için eğitim öğretime 1 (bir) gün ara verilen okulumuzda ve çevresinde incelemelerde bulundu. İl Özel İdaresi ekiplerince yürütülen temizlik çalışmalarını yerinde gözlemlerken, Okul Müdürü Köksal Kubat'tan bilgiler aldı.

Müdürümüz Tosunoğlu, buradaki incelemelerini tamamladıktan sonra Sayca İlkokulu ve İmam Hatip Ortaokuluna geçti. Burada Okul Müdürü Murat Ulusoy tarafından okulun fiziki mekânları ile eğitim ortamlarında yapılan düzenlemeler ve salgınla mücadele kapsamında alınan tedbirler başta olmak üzere eğitim çalışmalarına dair bilgiler sunuldu.

Okulun fiziki mekânlarını gezen Müdürümüz Tosunoğlu, teneffüs molasında öğretmenler odasını da ziyaret ederek öğretmenlerimizle bir süre sohbet etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu öğretmenlerimize; Yeni eğitim öğretim yılının ilimiz ve eğitim camiamız için hayırlı olması dileğinde bulundu. Yüz yüze eğitimle birlikte maske, mesafe ve temizlik kurallarına azami derecede dikkat edilmesinin bir kez daha altını çizdi.

Öğrencilerimizin kaliteli bir eğitim öğretim almaları ve pandemi nedeniyle eksikliği hissedilen konularda gerekli kazanımların sağlanması için okul müdürlerimizin, tüm öğretmenlerimizle birlikte ekip ruhu içerisinde hareket ederek okul, ilçe ve il başarısının yükselmesi için gereken gayreti göstereceklerine inandığını belirterek, çalışmalarında başarılar diledi.

 

Müdürümüz Tosunoğlu okulumuzda sınıf ziyaretleri de yaparak, eğitim öğretim faaliyetlerini gözlemledi, öğretmen ve öğrencilerimizle kısa sohbetlerde bulundu.

17-09-202117-09-202117-09-202117-09-202117-09-202117-09-2021

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.