GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Tosunoğlu, Bulancak Şehit Naci Akçay Özel Eğitim Uygulama Okulunda İncelemelerde Bulundu

Müdürümüz Tosunoğlu, Bulancak Şehit Naci Akçay Özel Eğitim Uygulama Okulunda İncelemelerde Bulundu

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, Bulancak Şehit Naci Akçay Özel Eğitim Uygulama Okulunu ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Ziyarette, Bulancak İlçe Milli Eğitim Müdürü Şenel Bulut ile Kurum Müdürü İnci Akçay Bozkurt da hazır bulundu.

Müdürümüz Tosunoğlu, donatımı tamamlanarak 2020-2021 eğitim öğretim yılı 2. Yarısında hizmet vermeye başlayacak olan okulumuzun eğitim ortamları ve diğer fiziki mahallerini gezerken, hazırlıklar, eğitim materyalleri ve yapılan çalışmalar hakkında Kurum Müdürü Akçay'dan bilgiler aldı.

Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, Bulancak Şehit Naci Akçay Özel Eğitim Uygulama Okulu'nun I. ve II. kademe olarak, orta-ağır zihinsel yetersizliği olan öğrencilerle otizmli olan öğrencilere hizmet vereceğini belirterek, Bulancak İlçesi ve civarında önemli bir ihtiyacı karşıladığının altını çizdi. İçinde bulunduğumuz salgın döneminde ülke olarak hassas bir dönemden geçtiğimizi, eğitim camiası olarak öğretmen öğrenci veli iş birliğiyle bu sorunların da üstesinden geleceğimizi ifade ederek, tüm yönetici ve öğretmenlerimize çalışmalarında başarılar diledi.

01-03-202101-03-202101-03-202101-03-2021

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.