GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ TOSUNOĞLU, DİNAMİK DENETİM FAALİYETLERİNE DEVAM EDİYOR

MÜDÜRÜMÜZ TOSUNOĞLU, DİNAMİK DENETİM FAALİYETLERİNE DEVAM EDİYOR

Cumhurbaşkanlığı Kabinesinde alınan kararların uygulanmasına yönelik olarak İçişleri Bakanlığının 3 Mart 2021 tarihli "Dinamik Denetim Süreci" konulu Genelgeleri doğrultusunda Sayın Valimizin talimatlarıyla ilimizde, başlarında kurum amirlerinin bulunduğu "Giresun İl Salgın Denetim Merkezi (İSDEM) Dinamik Denetim Ekipleri" oluşturulmuş olup, 4 Mart tarihinden itibaren başlayan denetimlere haftalık olarak devam edilmektedir.

 

Bu kapsamda; Vali Yardımcısı Metin Maytalman ve İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu, Dinamik Denetim ekibiyle birlikte çalışmalara devam ederek Valiliğimiz tarafından ekipler için belirlenen alanlardaki kişiler, işyerleri ve toplu taşıma araçlarında denetimler gerçekleştirdi.

 

Denetlemeler süresince Vali Yardımcımız Maytalman ve Müdürümüz Tosunoğlu tarafından kişilere ve işyerlerine yönelik bilgilendirici ve bilinçlendirici denetim faaliyetlerinde bulunuldu. Kontrollü normalleşme döneminde kurallara uymanın her zamankinden daha önemli olduğu vatandaşlara bir kez daha hatırlatılarak; maske, mesafe, temizlik kurallarına titizlikle riayet etmeleri konusunda uyarılar yapıldı.

 

Dinamik denetim sürecine, Valiliğimizin koordinasyonunda ekipler tarafından haftalık olarak devam edilmektedir.

17-03-202117-03-202117-03-202117-03-2021

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.