GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Tosunoğlu, Gedikkaya Anaokulu ve Şehit İsa Yüksel İlkokulunu Ziyaret Etti

Müdürümüz Tosunoğlu, Gedikkaya Anaokulu ve Şehit İsa Yüksel İlkokulunu Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu yeni eğitim öğretim yılındaki okul ziyaretleri kapsamında Gedikkaya Anaokulu ve Şehit İsa Yüksel İlkokulunu ziyaret etti.

13 Eylül 2021 Pazartesi günü, gerçekleşen ziyaretlerde ilk olarak Gedikkaya Anaokulunu ziyaret eden Müdürümüz Tosunoğlu'na, Okul Müdürü Meral Yavanoğlu Akyol tarafından okulun fiziki mekânlarıyla eğitim ortamlarında yapılan düzenlemeler ve salgınla mücadele kapsamında alınan tedbirler başta olmak üzere eğitim çalışmalarına dair bilgiler sunuldu.

Daha sonra Şehit İsa Yüksel İlkokuluna geçen Müdür Tosunoğlu, Okul Müdürü Harun Karabörk'ten eğitim öğretim faaliyetlerine dair bilgiler aldı. Okulun fiziki ortamlarını gezerek yerinde gözlemlerde bulundu.

Müdürümüz Tosunoğlu daha sonra, okul bahçesinde Beden Eğitimi dersi gören öğrencilerimizle bir araya gelerek bir süre sohbet etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu ziyaretler sonrası yaptığı değerlendirmede; 6 Eylül itibariyle başlayan yüz yüze eğitimde, maske, mesafe ve temizlik kurallarına azami derecede dikkat edilmesini bir kez daha vurguladı. Çocuklarımızın kaliteli bir eğitim öğretim almaları ve pandemi nedeniyle eksikliği hissedilen konularda gerekli kazanımların sağlanması için daha özverili gayretli çalışmamız gerektiğini dile getirdi.

İlimiz eğitim camiası olarak ekip ruhu ile hareket ederek, eğitimin tüm paydaşlarıyla iş birliği içerisinde, okul, ilçe ve il başarısının yükselmesi için gereken gayreti göstereceğimizin altını çizdi.

14-09-202114-09-202114-09-202114-09-202114-09-2021

 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.