GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Tosunoğlu, Gedikkaya Anaokulu'nun Erasmus Projesi Misafirlerini Kabul Etti

Müdürümüz Tosunoğlu, Gedikkaya Anaokulu'nun Erasmus Projesi Misafirlerini Kabul Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, Gedikkaya Anaokulunun koordinatörü olduğu "Anaokulunda Ritim ve Müzik Eğitimi" isimli ERASMUS+ Okullar Arası Değişim Ortaklıkları projesi kapsamında Romanya ve Bulgaristan'dan ilimize gelen Okul Öncesi ve Müzik Öğretmenlerini makamında kabul etti. Ziyarette İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fazlı Çiçek ve AR-GE Birimi üyesi Mustafa Kırhasanoğlu ile Gedikkaya Anaokulu yönetici ve öğretmenleri de hazır bulundu.

Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, ziyarette bulunan öğretmenlere ilimizde okul öncesi eğitimde yürütülen çalışmalar konusunda bilgiler verdi.

Müdürümüz Tosunoğlu, Gedikkaya Anaokulu'nun "Anaokulunda Ritim ve Müzik Eğitimi" isimli projede yürütücüsü olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bu tür proje faaliyetlerinin, hibe programlarından azami fayda sağlanması ve öğretmenlerimizin farklı kültürlerden meslektaşları ile etkileşime girerek kişisel gelişimlerine katkı sunması bakımından önemini vurguladı. Bu vesileyle Gedikkaya Anaokulu Müdürü Meral Yavanoğlu Akyol ve öğretmenlerimizi tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

13-01-2022

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.