GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Tosunoğlu, Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini Ziyaret Etti

Müdürümüz Tosunoğlu, Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, okul ziyaretlerine yeni yılda da devam ederek, Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve atölyelerinde incelemelerde bulundu.

Ziyarette, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Ali Dur ve Şakir Marancı ile okul yöneticileri, öğretmen ve öğrenciler de hazır bulundu.

Müdürümüz Tosunoğlu okul bünyesindeki Mobilya ve İç Mekan Tasarım Atölyesi ile Metal İşleri Atölyesini de ziyaret ederek, uygulama eğitimleri kapsamında Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından yapılan, okullarımızın ihtiyacı için masa, sıra, dolap vb. üretim çalışmalarını yerinde gözlemledi.

Müdürümüz Tosunoğlu, okulda yürütülen çalışmalar hakkında Okul Müdürü Kostakoğlu'ndan bilgiler alırken, öğretmen ve öğrencilerimizle de sohbet ederek harcadıkları emek ve gösterdikleri gayretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ayrıca, iş güvenliği kurallarına riayet etmelerini, pandemi sürecinde maske, mesafe ve hijyen kurallarına da titizlikle uymalarını isteyerek, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

11-01-202111-01-202111-01-2021

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.