GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ TOSUNOĞLU, HAMDİ BOZBAĞ ANADOLU LİSESİ RESİM SERGİSİNİN AÇILIŞINI YAPTI

MÜDÜRÜMÜZ TOSUNOĞLU, HAMDİ BOZBAĞ ANADOLU LİSESİ RESİM SERGİSİNİN AÇILIŞINI YAPTI

Hamdi Bozbağ Anadolu Lisesi resim sergisinin açılışı İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu tarafından yapıldı.

Serginin açılışında, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Önder Kılıç ile okul ve kurumlarımızdan yönetici, öğretmen, öğrenci ve veliler de hazır bulundu.

Hamdi Bozbağ Anadolu Lisesi öğrencilerinin, yıl boyunca resim derslerinde (linolyum baskı resim, filografi, origami, alüminyum folyo kabartma, tuval çalışmaları, ebru, üçboyutlu çalışmalar, karakalem, soyut resim, suluboya, pastel vb.) farklı tekniklerle kullanarak ortaya çıkan eserlerin yer aldığı sergi Sayın Müdürümüz ve beraberindekiler tarafından ilgiyle gezildi.

Resimler tek tek gezerek eserleri hakkında öğrencilerimizden bilgiler alan Müdürümüz Tosunoğlu; Bu tür etkinliklerin, öğrencilerimizin akademik bilgiler öğrenirken, kültür-sanat faaliyetlerine de ilgisini ve ortaya çıkardıkları eserlerle moral motivasyonlarını artırdığını dile getirdi. Öğrencilerimize çalışmalarından dolayı tebrik ederken, Okul Müdürü Azmi Bıçakçı nezdinde, serginin düzenlenmesinde emeği ve katkısı olan Hamdi Bozbağ Anadolu Lisesi yönetici, öğretmen ve öğrencilerine teşekkür etti.

25-05-202225-05-202225-05-202225-05-202225-05-2022

 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.