GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Tosunoğlu, Meslek Liselilerin Çalışmalarını Yerinde Gözlemledi

Müdürümüz Tosunoğlu, Meslek Liselilerin Çalışmalarını Yerinde Gözlemledi

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek incelemeler yaptı. Ziyarette, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Tuncer Turan ile okul yöneticileri, öğretmen ve öğrenciler de hazır bulundu. 

Okul Müdürü Sabri Kostakoğlu'ndan yürütülen çalışmalar konusunda bilgiler alan Müdürümüz Tosunoğlu, okulun eğitim öğretim ortamlarını, atölyelerini ve diğer fiziki mekanlarını gezdi.

Müdürümüz Tosunoğlu okulumuz bünyesindeki Mobilya ve İç Mekan Tasarım Atölyesi ile Metal İşleri Atölyesini de ziyaret ederek, Uygulama eğitimleri kapsamında Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından yapılan, okullarımızın ihtiyacı için masa, sıra, dolap vb. donatım malzemelerinin üretim çalışmalarını yerinde gözlemledi.

Müdürümüz Tosunoğlu, atölyelerde yürütülen çalışmalar hakkında Okul Müdürü Kostakoğlu'ndan bilgiler alırken, öğretmen ve öğrencilerimizle de kısa kısa sohbetler etti.

Sayın Müdürümüz meslek liselerinin, iş dünyasının kalifiye eleman ihtiyacını karşılamak gibi önemli bir görevi icra ettiğini, genç nüfus potansiyelimizin en yeni ve güncel bilgilerle donanımlı olarak iş hayatına kazandırılması bakımından uygulamalı eğitimlerin önemini vurguladı. Öğretmen öğrencilerimizden iş güvenliği kurallarına riayet etmelerini, ayrıca pandemi sürecinde maske, mesafe ve hijyen kurallarına titizlikle uymalarını istedi ve çalışmalarında kolaylıklar diledi.

12-11-202012-11-202012-11-202012-11-2020

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.