GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Tosunoğlu, Milli Savunma Üniversitesi Heyetini Kabul Etti

Müdürümüz Tosunoğlu, Milli Savunma Üniversitesi Heyetini Kabul Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, Milli Savunma Üniversitesinin 12. sınıf öğrencilerine yönelik tanıtım etkinliği için ilimizde bulunan MSÜ Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Fatih Güldal, P. Alb. Murat Uluğ ve P. Bnb. Emre İnan 'ı makamında kabul etti.

Sıcak bir sohbet havasında gerçekleşen kabulde Müdürümüz Tosunoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, 2022 yılı MSÜ ve 2022 YKS sınavlarına yönelik ilimizde yürütülen çalışmalar konusunda bilgiler paylaştı.

MSÜ Daire Başkanı Güldal, misafirperverliğinden dolayı Müdürümüz Tosunoğlu'na teşekkür ederken, Milli Savunma Üniversitesinin tanıtım faaliyetleri ile akademik çalışma ve hedeflerine dair bilgiler aktardı.

Müdürlüğümüz organizesinde, 11 Mayıs 2022 Çarşamba günü Yeşil Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda, liselerimizde öğrenim gören 12. sınıf öğrencilerine yönelik tanıtım etkinliği düzenlenecektir. Etkinlikte Milli Savunma Üniversitesi heyeti tarafından; üniversitenin misyon ve vizyonu, fakülte ve bölümleri, fiziki imkânları, akademik ve mesleki faaliyetleri, öğrenci seçme ve yerleştirme süreçleri konusunda öğrencilerimize paylaşımlarda bulunulacaktır.

11-05-202211-05-2022

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.