GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ TOSUNOĞLU, NURETTİN CANİKLİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

MÜDÜRÜMÜZ TOSUNOĞLU, NURETTİN CANİKLİ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu eğitim öğretim faaliyetlerini yerinde görmek üzere gerçekleştirdiği okul ziyaretler kapsamında Nurettin Canikli Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Okula gelişinde Müdürümüz Tosunoğlu'na, Okul Müdürü Oğuz Yayla tarafından okulun fiziki yapısı ve eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgiler sunuldu.

Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, eğitim öğretim ortamlarını gezerken bilgisayar laboratuvarını da ziyaret ederek proje çalışmaları yürüten öğretmen ve öğrencilerimizin çalışmalarını yerinde gözlemledi. Öğretmen ve öğrencilerden bilgiler alırken çalışmalarında kolaylık ve başarılar diledi.

Müdürümüz Tosunoğlu öğretmenler odasını da ziyaret ederek, öğretmenlerimizle bir araya geldi. Sohbet havasında gerçekleşen ziyarette Müdürümüz Tosunoğlu öğretmenlere hitaben; Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS)'ye hazırlanan 12. Sınıf öğrencilerinin eğitim öğretim faaliyetleri ile ilgili bilgilendirme ve hatırlatmalarda bulunarak, öğretmenlerimizden çalışmalarını yoğunlaştırmalarını istedi.

Müdürümüz Tosunoğlu öğretmenlerimizden; Çalışmalarına müfredat programlarına ve kazanımlara uygun olarak devam etmelerini, okuduğunu anlama, analiz etme çalışmalarına ağırlık vermelerini vurgularken, özellikle sınavlarda yanlışı azaltma yönünde çalışmalar yapmalarını istedi. Öğrencilerimizin eğitim öğretim ve sınavlara hazırlık süreçlerinde karşılaşacakları sıkıntıların tespit ve çözümünde, öğretmen-öğrenci-veli işbirliğinin başarıyı artıran önemli bir etken olduğunun altını çizdi.

Müdürümüz ziyaretinde, öğretmenlerimizi de dinleyerek karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri konusunda görüş alış verişinde bulundu.

Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, öğretmenlerimizin; ilimizde eğitim öğretim kalitesi ve akademik başarının yükseltilmesi için şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da gereken azim ve özveriyi göstereceklerine inandığını dile getirirken, çalışmalarında başarılar diledi.

24-03-202224-03-202224-03-202224-03-2022

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.