GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Tosunoğlu, Okullarımızdaki Yaz Dönemi DYK Kurslarını Ziyaret Etti

Müdürümüz Tosunoğlu, Okullarımızdaki Yaz Dönemi DYK Kurslarını Ziyaret Etti

İl Millî Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, Yaz Dönemi Destekleme Ve Yetiştirme kurslarında incelemelerde bulunmak üzere Merkez ilçedeki okullarımızı ziyaret etti.

Müdürümüz Tosunoğlu beraberinde İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Ergin Aybar ve İl Millî Eğitim Şube Müdürü Murat Yavuz ile birlikte ilk olarak Giresun Fen Lisesinde açılan Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını ziyaret ederek Okul Müdürü Adem Çayan'dan bilgi aldı. Sınıfları da ziyaret eden Müdürümüz Tosunoğlu öğrenci ve öğretmenlerle kısa kısa sohbet ederken, tatil döneminde kurslara devam ettikleri için tebrik ederek, çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diledi.

Sayın Müdürümüz ziyaretinin devamında Giresun Fen Lisesi Spor Salonunda yapılan Giresun Spor Lisesi'ne giremeye istekli öğrencilerin katıldığı yetenek sınavını da ziyaret etti ve sınavla ilgili Okul Müdürü Tolga Halvacı'dan bilgi alarak yetenek sınavında ter döken öğrencilere başarılar diledi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu daha sonra beraberindekilerle birlikte Nurettin Canikli Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulunu ziyaret etti.

Burada, ortaokul ve lise öğrencilerinin Destekleme ve Yetiştirme kurslarında yerinde gözlemde bulunurken ve Okul Müdürü Oğuz Yayla'dan yürütülen çalışmalara dair bilgi aldı. Sınıf ziyaretlerinde öğrenci ve öğretmenlerle kısa sohbetler gerçekleştiren Müdürümüz Tosunoğlu, DYK'ların önemine vurgu yaparak, çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diledi.

05-07-202105-07-202105-07-202105-07-202105-07-202105-07-202105-07-2021

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.