GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Tosunoğlu, Özel Öğrencimizi Makamında Kabul Etti

Müdürümüz Tosunoğlu, Özel Öğrencimizi Makamında Kabul Etti

Bakanlığımız Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü koordinesinde, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" etkinlikleri kapsamında, 81 İlden Özel Eğitim öğrencileri tarafından yapılan eserler Milli Eğitim Bakanlığı Merkez binasında Sayın Bakanımız Ziya Selçuk'un açılışını yaptığı "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" temalı resim sergisinde sergilenmiş olup, İlimizi temsilen Giresun Özel Eğitim Meslek Okulu öğrencisi Enes Tuğkan Bilen'in çizdiği resim sergilenen eserler arasında yer almıştır.

İl Milli Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, özel öğrencimiz Enes Tuğkan Bilen'i makamında kabul ederek başarısından dolayı tebrik ederek plaket ve hediye takdim etti.

Kabulde, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Murat Yavuz, Giresun Özel Eğitim Meslek Okulu Müdürü Sinan Türkay ve öğrencimizin ailesi de hazır bulundu.

Müdürümüz Tosunoğlu; Öğrencimizin başarısından duyduğu memnuniyeti belirterek, Enes'in başarısının özel çocuklarımızın kaliteli bir özel eğitimle geldikleri noktayı ve neleri başarabileceklerini göstermesi bakımından mutluluk verici olduğunu dile getirdi. Çocuklarımızın eğitimine özel önem ve gayret gösteren tüm yönetici ve öğretmenlerle ailelerimize teşekkür etti.

22-03-202122-03-202122-03-202122-03-2021

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.