GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ TOSUNOĞLU, PROF. DR. TOLGA AKALIN'A BAKANLIĞIMIZIN PLAKETİNİ TAKDİM ETTİ

MÜDÜRÜMÜZ TOSUNOĞLU, PROF. DR. TOLGA AKALIN'A BAKANLIĞIMIZIN PLAKETİNİ TAKDİM ETTİ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, Bakanlığımızın Türkiye genelinde öğretmenler arası düzenlendiği "Doğru Ağacın Gölgesi de Doğru Olur" fotoğraf yarışmada değerlendirme komisyonu üyesi olarak görev yapan Giresun Üniversitesi Görele Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Tolga Akalın'ı makamında kabul ederek Bakanlığımızca hazırlanan plaketi kendisine takdim etti.

Müdürümüz Tosunoğlu, Bakanlığımızın 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamalarına verdiği değerli katkılardan dolayı Prof. Dr. Tolga Akalın'a teşekkür etti ve bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

Prof. Dr. Akalın da kabulden duyduğu memnuniyeti dile getirerek eğitimci olması hasebiyle bu tür faaliyetlere desteğinin süreceğini dile getirdi. İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu nezdinde, takdim edilen plaketten dolayı Bakanlığımıza teşekkür etti.

Eğitim öğretime dair konularla sıcak bir sohbet ortamında gerçekleşen kabulde İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Tuncer Turan ile Görele Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Erol Murat Yıldız da hazır bulundu.

18-03-202218-03-2022

 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.