GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ TOSUNOĞLU, TÜRKİYE 2.Sİ ÖĞRETMENİMİZİ KABUL ETTİ

MÜDÜRÜMÜZ TOSUNOĞLU, TÜRKİYE 2.Sİ ÖĞRETMENİMİZİ KABUL ETTİ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, "Öğretmenden Öğretmenine Mektup" isimli mektup yarışmasında Türkiye 2.si olan Giresun Spor Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Pınar Koyuncuoğlu'nu makamında kabul etti.

Bakanlığımız Ortaöğretim Genel Müdürlüğü bünyesinde, 2021-2022 eğitim öğretim yılı 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirilen öğretmen ve yöneticilerimize yönelik "Öğretmenden Öğretmenine Mektup" isimli yarışmada komisyon değerlendirmesi sonucu Giresun Spor Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Pınar Koyuncuoğlu'nun yazdığı mektup Türkiye İkinciliğine layık görüldü.

Bu vesileyle Öğretmenimizi makamında kabul eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, elde ettiği başarıdan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Öğretmenlerin eğitimci olmanın yanı sıra öğrencilerimiz için iyi birer örnek ve rol model olduklarını vurguladı. Öğretmenlerimizin kıymetini, öğretmenlik mesleğinin kutsallığını, güçlü kalemiyle bir kez daha bizlere anımsatan Pınar Öğretmenimizi tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

22-12-202122-12-2021

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.