Müdürümüz Tosunoğlu'nun Makamı Minik Öğrencilerimizle Şenlendi
![Müdürümüz Tosunoğlu'nun Makamı Minik Öğrencilerimizle Şenlendi](/meb_iys_dosyalar/2024_05/27155230_ef0190191f5f4a0894e9fa9d70ce7e80.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilimizdeki okul öncesi kurumlarımızın katılımıyla düzenlenen Okul Öncesi Eğitim Şenliği bu yıl, 28 Mayıs 2024 Salı günü gerçekleştirilmektedir.
Şenlik etkinlikleri kapsamında Sayın Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, Çıtlakkale Anaokulu öğrencilerimizi beraberlerinde Okul Müdürü Fatih Yeter, öğretmen ve velilerimizle birlikte makamında kabul etti. Müdürümüz Tosunoğlu, minik öğrencilerimizle neşeli ve sıcak bir sohbet gerçekleştirirken, isteklerini de dinledi. Okulumuzda yıl boyunca sürdürülen eğitim faaliyetleri konusunda Okul Müdürü Yeter'den bilgiler aldı ve çalışmalarında başarılar diledi.