GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Namık Kemal İlkokulu Öğrencileri Elazığ'daki Kardeşlerini Unutmadı

Namık Kemal İlkokulu Öğrencileri Elazığ'daki Kardeşlerini Unutmadı

İlimiz Namık Kemal İlkokulu 3-C Sınıfı öğrencileri sosyal sorumluluk projesi kapsamında kısa süre önce deprem felaketinin yaşandığı Elazığ ilimizdeki Maden ilçesi Asım Sürücü Yatılı Bölge Ortaokulu'nda öğrenim gören kardeşlerine destekte bulundu.

Öğrencilerimizin bir araya getirdiği malzemelerden oluşan koliler, İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Tuncer Turan ve Şube Müdürü Gökay Tuncer'in katılımıyla öğrencilerimize ulaştırılmak üzere gönderildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, Millet olarak yardımseverliğimizi bir kez daha göstermesinden dolayı öğrencilerimizin duyarlı davranışlarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Bu tür faaliyetlerin öğrencilerimizin birlik olma, yardımlaşma, paylaşma gibi milli ve manevi değerlerimizi kazanmalarına katkı sağladığını ifade ederken, okulumuz yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilerine teşekkür etti. 

19-02-202019-02-2020

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.