GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerimiz 23 Nisan’da Makamı Devraldı

Öğrencilerimiz 23 Nisan’da Makamı Devraldı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlamaları çerçevesinde, İlimiz 23 Nisan İlkokulu öğrencileri Ecesu Deniz Bekdemir ve Gökçe Karaca İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Ziyarette öğrencilerimize, 23 Nisan İlkokulu Müdürü Ertuğrul Ersan ile Sınıf Öğretmeni Zeynep Gündoğdu da eşlik etti.

Öğrencilerimiz ziyaret süresince, Sayın Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu ile sohbet ederek, eğitim öğretimle ilgili istek ve önerilerini dile getirdiler.

Ziyarette, İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu’ndan sembolik olarak Makamını devralan öğrencimiz Ecesu Deniz Bekdemir, Milli Eğitim Müdürlüğü makamını temsil etmekten onur ve mutluluk duyduğunu belirterek, “Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 99. Yıldönümünde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlamanın sevincini yaşıyoruz. Büyük Millet Meclisinin açılışıyla Ulusal Egemenliğimizi tüm dünyaya ilan ettik. Bu güzel bayramı bizlere hediye eden Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’e teşekkür ediyorum ve tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum” diye konuştu.

Çocuk Müdür Bekdemir daha sonra, “Çok Amaçlı salonu olmayan okullarımıza, biz çocukların etkinlik ve faaliyetlerini rahatça yapabilecekleri salonlar yapılmasını istiyorum.” dedi.

Sayın Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu da “Bugünün çocukları yarının büyükleri çocuklarımızın, ders içi ve ders dışı faaliyetlerini rahatça gerçekleştirmeleri için gereken her türlü fiziki ortam ve donatımı sağlamak için tüm gayretimizle çalışıyor, onların en iyi eğitimi almaları için çaba sarf ediyor, bunun için istek ve önerilerini de dikkate alıyoruz. Bu sayede öğrencilerimize, daha rahat ve ferah öğrenme ortamları sunmayı amaçlıyoruz.” diye konuştu.

Sayın Müdürümüz Tosunoğlu öğrencilerimiz nezlinde, başta tüm çocuklarımız olmak üzere milletimizin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı ve öğrencilerimizle hatıra fotoğrafı çektirerek, onlara hediyeler verdi.

23-04-201923-04-201923-04-201923-04-201923-04-201923-04-201923-04-2019

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.