GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerimize Belgelerini Takdim Ettik

Öğrencilerimize Belgelerini Takdim Ettik

Bakanlığımız Temel Eğitim Genel Müdürlüğünce İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü'nün 100. Yılı münasebetiyle ilkokul ve ortaokullar arasında düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilerimize Bakanlığımızca katılım belgesi verilmiştir.

Bu kapsamda, Mektup ve İstiklâl Marşı'nı Güzel Okuma dallarında İl Birincisi olan öğrencilerimize Bakanlığımızca gönderilen katılım belgeleri İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu tarafından takdim edildi.

Müdürlük makamında gerçekleşen belge takdiminde, öğrencilerimizin öğrenim gördüğü okulların yönetici ve öğretmenleri ile veliler de hazır bulundu.

Yarışmaların değerlendirmesinde, İstiklâl Marşı'nı Güzel Okuma dalında Bulancak Sabiha Raşit Özdemir Ortaokulu öğrencisi Ilgın Beren Öztürk İl Birincisi olurken, Mektup dalında İse Namık Kemal İlkokulu öğrencisi İlsu Kesgin İl Birincisi olmuştu.

Müdürümüz Tosunoğlu bu yarışmaların, öğrencilerimizin milli ve manevi değerlerimize bağlılıklarını artırması, bağımsızlık ve egemenlik düşüncelerini kuvvetlendirmesi bakımından önemini vurgulayarak, yarışmalarda emeği geçen yönetici ve öğretmenlerle, tüm öğrencilerimize ve velilerine ilgi ve katılımlarından dolayı teşekkür etti.

13-08-202113-08-202113-08-2021

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.