GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okullarımız ''TELAFİDE BEN DE VARIM'' Etkinlikleriyle Şenlendi

Okullarımız ''TELAFİDE BEN DE VARIM'' Etkinlikleriyle Şenlendi

Bakanlığımız tarafından hazırlanan ''Telafide Ben de Varım'' programı kapsamında okul öncesi, ilkokul ve ortaokullarda öğrencilerimizin ihtiyaçlarına göre akademik, fiziksel, sosyal duygusal, kültürel ve sportif alanlarda etkinlikler planlanmış olup, 5 Temmuz 2021 Pazartesi günü başlayan etkinlikler 31 Ağustos 2021 tarihine kadar devam edecektir.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu da, programın ilk gününde okullarımızı ziyaret etti ve öğrencilerimizin katıldığı etkinlikleri yerinde gözlemleme fırsatı buldu. Ziyaretlerde İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ergin Aybar ve Şube Müdürü Murat Yavuz ile okullarımızın yönetici, öğretmen ve öğrencileri de hazır bulundu.

 

Abacıbükü İlkokulunu ziyaretinde Okul Müdürü Yusuf Durhan tarafından Müdürümüz Tosunoğlu'na "Telafide Ben de Varım" etkinlikleri hakkında bilgi sunuldu.

 

Sayın Müdürümüz, daha sonra okul bahçesinde düzenlenen masal anlatımı, oryantring ve hayvan bakımı etkinliklerine katılarak minik öğrencilerimizle neşeli vakit geçirdi.

Salgın süresince kısıtlamalar nedeniyle evlerinde bulunan çocuklarımızın, normalleşmeyle birlikte yüz yüze eğitime tekrar kavuştuğunu ifade etti. ''Telafide Ben de Varım'' programının çocuklarımızın fiziki, kültürel ve sosyal gelişimlerine azami katkı sağlayacağını belirterek, etkinliklerin gerçekleşmesinde emeği ve katkısı bulunan tüm yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilerimize teşekkür etti.

05-07-202105-07-202105-07-2021

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.