GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ortaöğretim Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Mustafa Kışan’ın İlimizi Ziyareti

Ortaöğretim Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Mustafa Kışan’ın İlimizi Ziyareti

Bakanlığımız Ortaöğretim Genel Müdürlüğü Öğrenci Pansiyonları ve Burslar Daire Başkanı Mustafa Kışan ile Şube Müdürü Volkan Çetin ilimizi ziyaret ederek, okul ve kurumlarımızda incelemelerde bulundu.

 

29-30 Nisan 2019 tarihleri arasında gerçekleşen ziyaret kapsamında il ve ilçe milli eğitim yöneticilerimiz ve okul müdürlerimizle bir araya gelen Daire Başkanı Mustafa Kışan, uhdesindeki Ortaöğretim Genel Müdürlüğüne bağlı okul ve pansiyonlarda yürütülen çalışmalarla ilgili yerinde inceleme ve gözlemler yaparken, karşılaşılan sorunlar, ihtiyaç ve istekleri dinleyerek, görüş alış verişinde bulundu.

 

Okul ziyaretleri sonrası Daire Başkanı Sayın Mustafa Kışan, Müdürlüğümüz makamını ziyaret ederek Sayın Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu’ndan, ilimizde eğitim ve öğretim faaliyetleri kapsamında yürütülen çalışmalar konusunda bilgiler aldı ve il genelinde yaşanan sorunlara ilişkin Bakanlığımızdan beklentilere dair görüş alış verişinde bulundu. Sıcak bir havada geçen ziyarette müdürlüğümüz yöneticileri de hazır bulundu. 

 

Daire Başkanı Mustafa Kışan, 30 Nisan 2019 Salı günü Yeşil Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelinde yapılan ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu’nun da yer aldığı toplantıda; il / ilçe milli eğitim yöneticilerimiz ve il genelindeki tüm pansiyonlu okulların yöneticileri ile bir araya gelerek, uhdesinde bulunan konularla ilgili Bakanlığımızın çalışmalarına dair bilgilendirme ve paylaşımlarda bulundu. Toplantıda ayrıca, öğrencilerimize verilen barınma ve burs hizmetlerinde dikkat edilmesi gereken hususlarla ilgili önemli hatırlatmalar yapıldı.

 

30-04-201930-04-201930-04-201930-04-201930-04-201930-04-2019

 

 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.