GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ortaöğretim Kurumları Taşımalı Eğitim İl Değerlendirme Komisyonu Toplandı

Ortaöğretim Kurumları Taşımalı Eğitim İl Değerlendirme Komisyonu Toplandı

2021-2022 eğitim öğretim yılı Ortaöğretim kurumları Taşımalı Eğitim Planlama ve İl Değerlendirme Komisyonu İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu başkanlığında toplandı.

 

12 Ağustos 2021 Perşembe günü, Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda, sosyal mesafe kurallarına riayet ederek gerçekleştirilen toplantı, İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu Başkanlığında, komisyon üyesi il milli eğitim müdür yardımcıları, şube müdürleri ve ilçe milli eğitim müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

 

Toplantının başlangıcında Sayın Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, 2020-2021 eğitim öğretim yılının genel bir değerlendirmesini yaparak, 2021-2022 eğitim öğretim yılında yapılacak faaliyetler ve dikkat edilmesi gereken hususlara dair önemli hatırlatmalar yaptı.

 

Müdürümüz Tosunoğlu, ilçe milli eğitim müdürlerine; Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda, Covid-19 tedbirleri kapsamında okullar ile taşımalı eğitim ve özel servis araçlarında alınması gereken tedbirler ve yapılacak hazırlıklar başta olmak üzere birçok konuda önemli bilgilendirme ve paylaşımlarda bulundu. 

Toplantının devamında, il geneli ortaöğretim kurumları taşımalı eğitim planlaması komisyon tarafından görüşülüp değerlendirilerek nihai hale getirildi.

Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu toplantıda ilçe milli eğitim müdürlerimizle, ilçelerinde karşılaştıkları sorun ve ihtiyaçlar konusunda görüş alış verişinde bulundu. Bu eğitim öğretim yılında da maske, mesafe ve temizlik kurallarına uymaya devam edeceğimizi vurguladı. Yüz yüze eğitimin Bakanlığımızın ön göreceği zamanda, sağlıklı şekilde başlaması ve devamı için ilçe milli eğitim müdürlerimizin, ekip ruhu içerisinde tüm öğretmenlerimizle birlikte ilçe ve il başarısının yükselmesi için gereken özveri ve gayreti göstereceklerinin altını çizerek, çalışmalarında şimdiden başarılar diledi. 

12-08-202112-08-2021

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.