GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖZEL ÇOCUKLARIMIZLA TRİBÜNLER DAHA Bİ GÜZEL

ÖZEL ÇOCUKLARIMIZLA TRİBÜNLER DAHA Bİ GÜZEL

İlimiz Tirebolu Ahmet Rasim Baş Özel Eğitim Uygulama Okulu (III. Kademe)'de eğitim gören özel öğrencilerimiz çok sevdikleri Giresunspor futbol takımını tribünden izleyerek takımımıza destek verdi.

 

Özel çocuklarımız, 2 Aralık 2021 Perşembe günü, saat 13.00'de Çotanak Spor Kompleksinde oynanan Giresunspor-Ankara Demirspor Ziraat Türkiye Kupası 4. tur mücadelesini tribünden izleyerek büyük mutluluk yaşadı.

 

Tribünde özel çocuklarımıza Ahmet Rasim Baş Özel Eğitim Uygulama Okulu yönetici ve öğretmenleriyle refakat ederken, Müdürlüğümüz Şube Müdürü Murat Yavuz da bu anlamlı etkinlikte özel eğitim öğrencilerimize eşlik etti.

 

Mücadele öncesinde futbolcularımızla da bir araya gelme fırsatı da bulan özel çocuklarımız maç süresince sevinç ve heyecanla takımımızı desteklerken, maç sonu Giresunspor'un 4-2'lik galibiyetle tur atlaması sonrası mutlulukları görülmeye değerdi. Özel öğrencilerimizin Giresunspor maçını tribünden izlemeleri 3 Aralık Dünya Engeliler Günü öncesi kendilerine güzel bir hediye oldu.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, özel çocuklarımızın etkinliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, bu tür faaliyetlerin çocuklarımızın, sosyalleşmelerine ve gelişimlerine olumlu katkılar sağladığını vurguladı. Bu vesileyle tüm özel bireylerimizin 3 Aralık Dünya Engelliler Gününü kutlarken,  desteklerinden dolayı Giresunspor yöneticilerine ve emeği geçen herkese teşekkür etti. 

02-12-202102-12-202102-12-202102-12-202102-12-2021

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.