GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Rize Derepazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Keskin'den Müdürümüze Makam Ziyareti

Rize Derepazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Keskin'den Müdürümüze Makam Ziyareti

Rize ili Derepazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü ve eğitimci yazar olan Ömer Keskin, beraberinde Şube Müdürü Ramazan Balcı ve İlçe Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ahmet Kasaba ile İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlunu ziyaret etti. Ziyarette İl Milli Eğitim Şube Müdürü Şakir Marancı da hazır buluundu.

Sayın Müdürümüz Tosunoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, öykü yazarı Ömer Keskin ile eğitim üzerine sohbet ederek dünün ışığında bugünü değerlendirdi.

Ziyarette, Eğitimci yazar Derepazarı Milli Eğitim Müdürü Ömer Keskin yazmış olduğu "Umut Çiçekleri" isimli eğitim romanını Müdürümüze hediye etti.

Müdürümüz Tosunoğlu da romanı zevkle okuyacağını dile getirerek, içinde geçtiğimiz bu sıkıntılı günlerde, umudumuzu daima diri tutarak, hep birlikte güzel günlere yeniden kavuşacağımızın altını çizerken, eğitimcilikle birlikte yazarlığı da yürüten Ömer Keskin'i tebrik ederek, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

01-04-202101-04-2021

 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.