GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sabiha Özdemir Hanımefendi Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur
![Sabiha Özdemir Hanımefendi Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur](/meb_iys_dosyalar/2015_07/k_28142259_k_28101208_20150728_100545.jpg)
İlimiz hayırseverlerinden Sabiha Özdemir Hanımefendi Hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Bulancak ilçemizde Sabiha Raşit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne (Sağlık Meslek Lisesi) 1700 m2 arsa bağışlayarak okulun %50’sinin, Sabiha Raşit Ana Okulu’nun kaba inşaatının %49 unun yapımını sağlamıştır.
Yaptırmış olduğu okul-kurum ve eğitime diğer katkılarından dolayı öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve Milli Eğitim camiası olarak şükranlarımızı sunuyor, Allah’tan rahmet diliyoruz.