GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SALGINDAN SONRA YENİDEN EĞİTİM

SALGINDAN SONRA YENİDEN EĞİTİM

Müdürlüğümüz tarafından uzaktan eğitimin etkinliğini ve verimliliğini artırmak amacıyla yürütülen "Uzakta Değiliz" projesinin faaliyetlerinden olan, Uzaktan Eğitim ve Konferanslar bölümünün bu haftaki konuğu Hacettepe Üniversitesi emekli Öğretim Üyesi ve İnsan Kaynakları Gelişim Uzmanı Prof. Dr. Aytaç Açıkalın oldu.

"Salgından Sonra Yeniden Eğitim" başlıklı konunun işlendiği program yaklaşık 732 idareci ve öğretmen tarafından elektronik ortamda izlendi.

Prof. Dr. Aytaç Açıkalın "Salgından Sonra Yeniden Eğitim" adlı sunumu ve keyifli tarzı ile okul yöneticilerine ve öğretmenlere bilgi ve birikiminden kesitler vererek e-konferansa renk kattı.

"Okul Yöneticilerine Altın Öğütler"

·         Çocukları nasıl çalıştıracağını velilere anlatmak ve aileyi ihmal etmemek gerekir.

·         Aileyi ve çevreyi sisteme dâhil etmeden hiçbir şeyi çözemeyiz.

·         Toplumsal öğrenmeye önderlik eden okullar olmaya çalışalım

Konferansın son bölümünü Sayın Bakanımızın "Çocukları yarına hazırlamayın, bugüne uyandırın" sözüyle tamamlayan hocamız Prof. Dr. Aytaç Açıkalın'a çok teşekkür ederiz.

Her hafta yeni konu ve konuk ile devam edecek olan eğitimlerin duyurusu sosyal medya hesaplarımızda ve yönetici gruplarında paylaşılacaktır.

11-09-202011-09-2020

 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.