GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, Yavuz Kolej "Bilim Şenliği"ni Ziyaret Etti

Sayın Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, Yavuz Kolej

Özel Yavuz Kolej öğrencilerinin yıl boyunca hazırlamış oldukları proje ve çalışmaların sergilendiği "Bilim Şenliği", 22-23 Mayıs 2019 tarihlerinde gerçekleştirildi.

 

Bilim Şenliği'ne, İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Tuncer Turan ve Şube Müdürü Fazlı Çiçek, Keşap İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Aykıt ve Keşap Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Muhammed Yasir Maya katıldı.

 

Sayın Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, beraberindekilerle birlikte Fen Bilimleri, Robotik ve Kodlama ve Zeka Oyunları alanlarında yapılan çalışmaların yer aldığı standları gezerken, öğretmen ve öğrencilerden çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

 

Şenlikte Yavuz Kolej Ortaokul Fen Bilimleri Öğretmenleri tarafından gerçekleştirilen beyaz duman, kimyacının kibriti, Jelibon dansı, yanardağ ve filler için diş macunu deneyleri ziyaretçiler ve öğrenciler tarafından ilgiyle takip edildi.

 

İki gün boyunca, her sınıf düzeyinden ortaokul öğrencilerinin çalışmalarından oluşan 30 proje ve 5 deneyin sergilendiği Bilim Şenliği ziyaretçilerin beğenisini kazandı.

 

24-05-201924-05-201924-05-201924-05-2019

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.