GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Müdürümüz, Güzel Sanatlar ve Spor Lisesini Ziyaret Etti

Sayın Müdürümüz, Güzel Sanatlar ve Spor Lisesini Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, 8 Mayıs 2019 Salı günü ilimiz merkezde bulunan Giresun Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi?ni ziyaret etti.

 

Sayın Müdürümüzün ziyaretinde, okulumuz yönetici ve öğretmenleri ile öğrenciler de hazır bulundu.

 

Güzel Sanatlar Lisesi ve Spor Lisesinin aynı binada hizmet verdiği okullarımızın, fiziki yapısı ve eğitim öğretim faaliyetleri, sanatsal ve sportif yarışmalara katılım düzeyi ve gelinen durum hakkında Okul Müdürü Tolga Halvacı?dan bilgiler alan Sayın Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, okullarımızın fiziki ortamlarını ve eğitim öğretim alanlarını gezerek incelemelerde bulundu.

 

Sayın Müdürümüz ziyaretinin devamında, 2018-2019 Okul Sporları Bisiklet branşı Türkiye Şampiyonasında tüm kategorilerde değişik dereceler (1. 2. ve 3.?lük) elde eden Giresun Spor Lisesi Bisiklet Takımı öğrencileriyle de bir araya geldi.

 

Öğrencilerimizle bir süre sohbet eden Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, gençlerimizin milli ve manevi değerlerine bağlı, bilgili, becerili ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerinin önemini vurgularken, ülkemizin genç nüfus potansiyelinin en iyi şekilde değerlendirilerek geleceğin başarılı sporcu ve sanatçılarının ortaya çıkarılması yolunda, elde edilen başarılardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, öğrencilerimize bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

08-05-201908-05-201908-05-2019

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.