Sayın Müdürümüz İl Genel Meclisi Toplantısına Katıldı
![Sayın Müdürümüz İl Genel Meclisi Toplantısına Katıldı](/meb_iys_dosyalar/2018_11/23162313_IMG_1063.jpg)
Giresun İl Genel Meclisi Kasım ayı toplantısı, 22 Kasım 2018 Perşembe günü Valilik Konferans Salonunda yapıldı.
İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Şahin başkanlığında, meclis üyelerinin katılımlarıyla gerçekleştirilen toplantıda; Sayın Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak 2018-2019 eğitim öğretim yılı başından bugüne kadar yapılan çalışmalar ve planlanan faaliyetlerle ilgili İl Genel Meclisi üyelerine sunum ve paylaşımlarda bulunurken, meclis üyelerinin eğitim öğretim faaliyetlerine ilişkin sorularını cevaplandırdı.