GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Müdürümüz Tosunoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürleriyle Toplantı Yaptı

Sayın Müdürümüz Tosunoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürleriyle Toplantı Yaptı

2019-2020 eğitim-öğretim yılı başından bugüne kadar yürütülen faaliyetleri değerlendirmek ve yapılacak çalışmalarla ilgili paylaşımlarda bulunmak üzere, 5 Kasım 2019 Salı günü Yeşil Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelinde ilçe milli eğitim müdürleri toplantısı yapıldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu Başkanlığında yapılan toplantıda, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Tuncer Turan ve Zafer Balcı ile il milli eğitim şube müdürleri ve ilçe milli eğitim müdürleri hazır bulundu.

 

Toplantının Sayın Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu tarafından; Bu yıl ilk defa 18-22 Kasım 2019 tarihleri arasında uygulanacak Ara tatil döneminde, öğretmenlerimizin yapacağı Mesleki çalışmalarla ilgili bilgilendirmede bulunuldu. Ayrıca, ilçe milli eğitim müdürlüklerince yürütülen ve planlanan çalışmalara dair bilgilerin yer aldığı ilçe brifinglerinin güncel olarak tutulması konusunda hatırlatmalar yapıldı.

 

Sayın Müdürümüz, eğitim öğretime dair birçok konunun dile getirildiği toplantıda, müdürlerimizin ilçelerine dair ihtiyaç ve sorunlarını da dinleyerek, giderilmesi yönünde alınacak tedbirler konusunda görüş alış verişinde bulundu.

05-11-201905-11-2019

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.