GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Müdürümüz Tosunoğlu, İlçe Müdürleriyle E-Konferans Toplantı Yaptı

Sayın Müdürümüz Tosunoğlu, İlçe Müdürleriyle  E-Konferans Toplantı Yaptı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, E-Konferans üzerinden ilçe milli eğitim müdürleriyle Uzaktan Eğitim konusunda toplantı yaptı.

 

3 Nisan 2020 Cuma günü yapılan toplantıda İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, 16 Mart 2020 tarihinden itibaren başlayan uzaktan eğitim süreci ile ilgili ilçe müdürlerimize bilgilendirme ve paylaşımlarda bulundu.

 

Müdürümüz Tosunoğlu, ilçe milli eğitim müdürlerimizden; Uzaktan eğitim sürecinde sınıf ve branş öğretmenlerimizle rehber öğretmenlerimizin daha aktif bir şekilde rol almalarını, TRT- EBA TV yayınlarının izlenmesi ve EBA içeriklerinin kullanımı konusunda öğrencilerinin takibini yaparak, moral motivasyonlarını yükseltecek şekilde gerekli rehberlik faaliyetlerini yürütmelerini istedi.

 

Müdürümüz Tosunoğlu, öğrencilerimizin evlerinde geçirdikleri zamanı verimli bir şekilde değerlendirmeleri için onlara yol gösterici olunmasının, uzaktan eğitim yayınlarını takip etmelerinin ve kitap okuyarak okuduğunu anlama becerilerini geliştirmelerinin önemini belirtirken, içinden geçtiğimiz süreç için "Tatil değil, uzaktan eğitim" vurgusu yaptı.

 

03-04-2020

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.